sobota, 15 maja 2010

Zaczynamy !

Projekt ma na celu przygotowanie młodych ludzi do wspólnej pracy na rzecz dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i terenu Zbylitowskiej Góry. Podczas warsztatów wolontariusze zdobędą umiejętności, które pozwolą im zaproponować dzieciom atrakcyjne sposoby spędzenie wolnego czasu. Warsztaty prowadzą Piotr Czarniecki, Maciej Gorgosz i Artur Gawle - członkowie grupy Mystic Root Vibes współtworzącej otwartą przestrzeń edukacji artystycznej jamanspace.com .

Podczas zajęć wolontariusze poznają gry oraz zabawy edukacyjne i integracyjne, podnoszące energie grupy i inne ogólnoużytkowe, które później prowadzić będą z dziećmi m.in. podczas pikniku rodzinnego w SOSW Zbylitowska Góra.

Zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o kontakt z koordynatorem projektu – Konradem Sarad. Zapraszamy też na spotkania ,w każdą środe o 17.30 w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Zbylitowskiej Górze.

Autorem projektu jest młody menedżer kultury i przyjaciel przestrzeni jamanspace - Konrad Sarad.

0 komentarze:

Projekt "Góra Możliwości - Zbylitowskie Warsztaty" realizowany w ramach projektu "Młodzi Menedżerowie Kultury" Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".
Projekt "Młodzi Menedżerowie Kultury" jest realizowany w ramach programu Akademia Orange.
Projekt "Góra Możliwości - Zbylitowskie Warsztaty" sfinansowano ze środków programu Akademii Orange.